Specializuju se na výrobu šperků z epoxidové pryskyřice a dřeva. Pro výrobu používám i exotické dřevo. Práce, kterou dělám mě baví a dávám do každého vyrobeného kusu kousek svého života. Tím pádem je každý kus, který projde v mých rukách důkladně opracován, vytvarován, obroušen a napuštěn povrchovou úpravou. Určitě mě potěší když i Vám bude moct kousek toho mého života do vybraného šperku věnovat.

Jsem člověk, který se snaží plnit přání zákazníků a má radost ze zpětné vazby a spokojených zákazníků. Proto je moje práce zábavou a pečlivým vyrobení požadovaného kusu.

Náplň a vášeň

Vášeň k tomuhle řemeslu ke mně přišla úplně náhodou. Člověk má různé cesty v životě a jednoho dne mě život přivedl k tomuhle. Šperky co vyrábím ve své dílně jsou tvořeny s obrovskou náplní do originálních a jedinečných šperků. U každého kusu se snažím být co nejvíce kreativní a na zakázku splnit požadované požadavky klienta. Člověk jako já, který má rád barvy si u téhle práce neskutečně “vyhraje“, takže ty kombinace které dělám jsou nekonečné, protože barvy se dají kombinovat do nekonečna a to se mi na tom líbí. Dá se splnit téměř jakákoliv barva, kombinace nebo tvar.

Moje schopnosti

Šperky jsem schopen vyrobit na míru. Je jen na Vás jaký design si vyberete. Popřípadě Vám po domluvě můžu design navrhnout i já. Samozřejmě si také můžete vybrat barvu pryskyřice a materiál podle libosti. Každý kus je originál.

Originalita je jen jedna

Kdy se člověk zamyslím nad tím, co vlastně u mých šperku dělá tu originalitu a jedinečnost v každém kusu, tak to je především vášeň k řemeslu. Na každém kusu co vyrábím je vidět kousek mě, protože každý šperk projde mýma rukama a je pečlivě a do detailu opracován a zkontrolován. Kvalita dělá spokojené zákazníky a to je mým potěšením když dostávám zpětné reakce. Proto dávám do svých šperků i kus sebe, kde je vidět můj rukopis a to dělá tu mojí originalitu.

,,Originální je každý kus, ať je to člověk nebo věc.”

Dominik Fanta (DK Fanta)